Galeria zdjęć

Mobi-2

Poznaj Mobi-2

Innowacyjny pojazd

elektryczny

Mobi-2 to innowacyjny pojazd z bardzo wydajnym napędem elektrycznym, na którym kierowca porusza się w pozycji stojącej. Polski projekt, ręczna produkcja, wyjątkowe rozwiązania zaczerpnięte z technologii lotniczej, nowoczesny silnik oraz akumulator sprawiają, że Mobi-2 jest bezkonkurencyjny, w pięknym stylu osiąga wysoką prędkość i duży zasięg.

Dlaczego Mobi-2

Ekonomiczny

i prosty w użyciu

To co czyni Mobi-2 wyjątkowym to niezwykła wydajność pozwalająca przemieszczać się niemal po każdej nawierzchni z prędkością do 25km/h przy zasięgu przekraczającym 50 km. Koszt przejechania 100 km to zaledwie 1 zł. Kolejną zaletą jest prostota użycia, aby ruszyć wystarczy raz odepchnąć się jak na zwykłej hulajnodze, potem napęd zapewnia silnik elektryczny.

Oferta dla biznesu

Mobi-2

w Twojej firmie

Ogromne przestrzenie w centrach logistycznych, hale produkcyjne, dworce, lotniska, centra handlowe, i inne przestrzenie po których personel musi się szybko i sprawnie przemieszczać to miejsca w których Mobi-2 sprawdzi się idealnie, oszczędzając czas i pieniądze. Dla firm i instytucji oferujemy wynajem długoterminowy oraz możliwość personalizacji wyglądu i parametrów technicznych.

Zostańmy w kontakcie

Dołącz do nas na