Innowacyjny pojazd elektryczny

Nowoczesna, dynamiczna hulajnoga elektryczna o szerokim zastosowaniu użytkowym.
Turystyka, biznes, przemysł, służby, reklama to tylko niektóre możliwości.

mobi_logo_flaga

Mobi-2 to innowacyjny pojazd z bardzo wydajnym napędem elektrycznym, na którym kierowca porusza się w pozycji stojącej. Polski projekt, ręczna produkcja, wyjątkowe rozwiązania zaczerpnięte z technologii lotniczej, nowoczesny silnik oraz akumulator sprawiają, że Mobi-2 jest bezkonkurencyjny, w pięknym stylu osiąga wysoką prędkość i duży zasięg. Maksymalna prędkość w ruchu miejskim ograniczona jest do 25 km/h jednak jego możliwości są znacznie większe. Na jednym ładowaniu może pokonać ponad 50 km. Przy aktualnym koszcie pełnego naładowania akumulatora wynoszącym 50 gr. przejechanie 100 km kosztuje zaledwie 1 zł. Oryginalna stylistyka, wysoka jakość wykonania oraz możliwość personalizacji na indywidualne zamówienie to dodatkowe atuty dla zastosowania w biznesie.

To dziecinnie proste

Łatwość obsługi pozwala podróżować za pomocą Mobi-2 praktycznie każdemu w wieku od 13 roku życia. Aby ruszyć wystarczy odepchnąć się jak na zwykłej hulajnodze a dzięki specjalnej konstrukcji parkowanie nie wymaga żadnych dodatkowych podpórek, po prostu pochylamy pojazd opierając go na jednym z podnóżków, dowolnie z prawej lub lewej strony co dodatkowo czyni go wygodnym dla osób prawo i lewo ręcznych. Przemyślana konstrukcja pozwala poruszać się niemal po każdej nawierzchni pokonując wzniesienia a nawet większe nierówności i krawężniki. Dobre hamulce, oświetlenie LED, światło STOP i sygnał dźwiękowy, sprawiają, że przemieszczanie się za pomocą Mobi-2 jest bardzo bezpieczne. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne, można łatwo kontrolować parametry takie jak zasięg, aktualny przebieg oraz stan i kondycja baterii.

POBIERZ: instrukcja-mobi-2

mobi_z_android
mobi_atuty

Dla kogo?

Mobi-2 sprawdzi się zarówno jako pojazd pozwalający turystom zwiedzać rozproszone ciekawe miejsca swojego wypoczynku jak również jako narzędzie codziennej pracy, osób przemieszczających się na większym obszarze, np. w centrach logistycznych, fabrykach, terminalach lotniczych, ogrodach miejskich, centrach handlowych, czyli nawet tam gdzie ruch innych pojazdów nie jest dopuszczony. Z powodzeniem znajdzie też zastosowanie w pracy wszelkich służb, od pracowników ochrony po funkcjonariuszy policji.

Galeria MOBI2RENT

Zapraszamy do galerii zdjęć

Poznaj Mobi-2

Innowacyjny pojazd

elektryczny

Mobi-2 to innowacyjny pojazd z bardzo wydajnym napędem elektrycznym, na którym kierowca porusza się w pozycji stojącej. Polski projekt, ręczna produkcja, wyjątkowe rozwiązania zaczerpnięte z technologii lotniczej, nowoczesny silnik oraz akumulator sprawiają, że Mobi-2 jest bezkonkurencyjny, w pięknym stylu osiąga wysoką prędkość i duży zasięg.

Dlaczego Mobi-2

Ekonomiczny

i prosty w użyciu

To co czyni Mobi-2 wyjątkowym to niezwykła wydajność pozwalająca przemieszczać się niemal po każdej nawierzchni z prędkością do 25km/h przy zasięgu przekraczającym 50 km. Koszt przejechania 100 km to zaledwie 1 zł. Kolejną zaletą jest prostota użycia, aby ruszyć wystarczy raz odepchnąć się jak na zwykłej hulajnodze, potem napęd zapewnia silnik elektryczny.

Oferta dla biznesu

Mobi-2

w Twojej firmie

Ogromne przestrzenie w centrach logistycznych, hale produkcyjne, dworce, lotniska, centra handlowe, i inne przestrzenie po których personel musi się szybko i sprawnie przemieszczać to miejsca w których Mobi-2 sprawdzi się idealnie, oszczędzając czas i pieniądze. Dla firm i instytucji oferujemy wynajem długoterminowy oraz możliwość personalizacji wyglądu i parametrów technicznych.

Zostańmy w kontakcie

Dołącz do nas na